Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

OFF TOPIC Εδώ μπορείτε να γράφετε ό,τι θέλετε!! Από ειδήσεις μέχρι τι φαγητό έχετε σπίτι!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
ΤΟ GPS ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
  #1  
Παλιά 20-11-03, 19:14
Το avatar του χρήστη john
john Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 19-11-2003
Περιοχή: Ilioupoli
Μηνύματα: 143
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 268
john είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΤΟ GPS ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2004 ΤΟ GPS ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ COROLLA ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ DISPLAY TOY RADIO CD ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΤΕΣ ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ NAVIGATOR (ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Η ΤΟΥΟΤΑ ΤΟΥ TNS 300) KAI ΕΝΟΣ DVD ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΡΑΔΙΟ CD ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Η ΑΛΛΑΓΗ Η ΜΟΝΟ ΤΟ DVD AN ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ. Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΥ ΒΡΗΚΑ "ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ" ΤΙ ΠΑΙζΕΙ ΕΙΝΑΙ
http://www.toyota.fr/showroom/corolla/accessories.html ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ Η ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ PHOTO
Συνημένες Εικόνες
 
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-11-03, 01:47
Το avatar του χρήστη ktheo7
ktheo7 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Περιοχή: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΘΗΝΑΣ
Μηνύματα: 3
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
ktheo7 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Όπως πολύ σωστά παρατήρησες σύντομα θα μπει στη ζωή μας.
Γίνεται μία προσπάθεια και σύντομα θα υπάρχει ένα site www.gps.gr με σχετικές πληροφορίες για εταιρείες που θα έχουν τέτοια δυνατότητα παροχής.
Μέχρι τώρα βαδίζουν όλοι στα τυφλά.
Χρειάζεται μεγάλη υπομονή το συγκεκριμένο θέμα.Γνώμη μου είναι να περιμένεις ένα μικρό χρονικό διάστημα.

Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 21-11-03, 12:08
Το avatar του χρήστη sasavakos7
sasavakos7 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Περιοχή: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΘΗΝΑΣ
Μηνύματα: 6
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
sasavakos7 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΕ ΓΡΑΦΤΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΤΟ GPS ΕΧΕΙ ΚΑΛΗΨΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ Η ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ(π.χ.ΠΑΤΡΑ,ΗΡΑΚΛΕΙΟ,ΒΟΛΟΣ) ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5-10 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗΦΘΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΑΚΡΗ ΣΕ ΑΚΡΗ.
ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΣΤΑ STADAR ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.
ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΣ.................

THANKS A LOT,

SASAVAKOS7
__________________
ΑΝΤΕ ΚΑΙ..............
Απάντηση με παράθεση
Re: ΤΟ GPS ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
  #4  
Παλιά 30-05-04, 17:35
Το avatar του χρήστη DjBac
DjBac Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Μοντέλο: BMW Z4
Περιοχή: Βούλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.406
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 494
DjBac είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: ΤΟ GPS ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Σίγουρα είναι πολλοί αυτοι που ενδιαφέρονται για GPS Navigator στο αυτοκίνητο ή και στο κινητό!!!

Υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ εταιρείες που προσφέρουν τέτοιες λύσεις, υπάρχουν επίσης και Ελληνικές!!!

Αρκετά καλή εταιρεία είναι η MLS Navigator που δεν προσφέρει απλά χάρτες και στίγμα μέσω GPS αλλά και GPS Navigation...
Έχει κανείς εμπειρία από την εν λόγω εταιρεία ή από άλλη??
Το ερώτημά μου τώρα.. Γίνεται να χρησιμοποιήσουμε το πρόγραμμα/χάρτες και τον GPS δέκτη/κεραία της εταιρείας σε δικό μας υπολογιστή και οθόνη???

Επίσης ξέρει κανείς καμια εταιρεία (γιατί όχι και ελληνική) που να έχει χάρτες και πρόγραμμα (συμβατό με bluetooth GPS δέκτες) GPS για Symbian κινητά??
__________________
www.extra-eisodima.gr

Z4 3.0i SMG
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 30-05-04, 23:08
paictis Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 16-05-2004
Μηνύματα: 13
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
paictis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ... ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ GPS ΦΟΡΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ GPS, ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ 2-3 ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ "ΓΑΛΙΛΛΑΙΟ¨ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΟΙΟΝ. TO GPS ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΕΙΣ (ACCURANCΥ) ΟΣΟ ΤΟ ΓΑΛΙΛΛΕΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΓΑΛΙΛΛΑΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 30-05-04, 23:29
paictis Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 16-05-2004
Μηνύματα: 13
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
paictis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ JOHN : ΦΙΛΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ URL ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ RADIO Ο ΧΑΡΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΘΟΝΗ ΜΕ ΚΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ, ΕΝΑ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ EXEI ΤΟ LAND CRUISER EXEI ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ DVD ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΣΤΟΙΧΙΣΕ 300 € ΟΧΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ! ! ! http://www.toyota.gr/showroom/corolla/kce_1.html
Απάντηση με παράθεση
Re: ΤΟ GPS ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
  #7  
Παλιά 02-06-04, 00:18
liquidCTS Offline:
 
Εγγραφή: 17-03-2004
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 221
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
liquidCTS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: ΤΟ GPS ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DjBac";p="4332

Επίσης ξέρει κανείς καμια εταιρεία (γιατί όχι και ελληνική) που να έχει χάρτες και πρόγραμμα (συμβατό με bluetooth GPS δέκτες) GPS για Symbian κινητά??
Υπάρχει το Microsoft AutoRoute αλλά στην έκδοση 2004 που πήρα δεν έχει καθόλου Ελλάδα. Νομίζω ότι οι εκδόσεις μέχρι και το 2002 είχαν Ελλάδα... Πάντως η 2004 υποστηρίζει κανονικά GPS.
Απάντηση με παράθεση
Re: ΤΟ GPS ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
  #8  
Παλιά 02-06-04, 01:29
Το avatar του χρήστη DjBac
DjBac Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Μοντέλο: BMW Z4
Περιοχή: Βούλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.406
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 494
DjBac είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: ΤΟ GPS ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από liquidCTS";p="4482
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DjBac";p="4332

Επίσης ξέρει κανείς καμια εταιρεία (γιατί όχι και ελληνική) που να έχει χάρτες και πρόγραμμα (συμβατό με bluetooth GPS δέκτες) GPS για Symbian κινητά??
Υπάρχει το Microsoft AutoRoute αλλά στην έκδοση 2004 που πήρα δεν έχει καθόλου Ελλάδα. Νομίζω ότι οι εκδόσεις μέχρι και το 2002 είχαν Ελλάδα... Πάντως η 2004 υποστηρίζει κανονικά GPS.
Το είδα αυτό!!!!
Για τι κινητό?? Με τι GPS δέκτη είσαι στο κινητό????


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paictis";p="4344
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ... ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ GPS ΦΟΡΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ GPS, ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ 2-3 ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ "ΓΑΛΙΛΛΑΙΟ¨ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΟΙΟΝ. TO GPS ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΕΙΣ (ACCURANCΥ) ΟΣΟ ΤΟ ΓΑΛΙΛΛΕΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΓΑΛΙΛΛΑΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ.
Αυτό όμως που λες θα είναι συμβατό με υπολογιστή ή θα πρέπει να έχουμε ξεχωριστή μονάδα???
__________________
www.extra-eisodima.gr

Z4 3.0i SMG
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 02-06-04, 18:22
paictis Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 16-05-2004
Μηνύματα: 13
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
paictis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ Η/Υ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ??? ΟΛΑ ΤΑ GPS ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΑΤΑ ΜΕ Η/Υ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ. ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ AUTOROUTE 2004 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΑΔΑ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΟΙ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΧΟΥΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ... ΓΑΛΛΙΛΑΙΟ ΠΑΙΔΙΑ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟ . . . ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 02-06-04, 19:31
Το avatar του χρήστη DjBac
DjBac Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Μοντέλο: BMW Z4
Περιοχή: Βούλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.406
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 494
DjBac είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
π.χ. ρώτησα την MLS Navigator και δε μου δίνουν το πρόγραμμα και το δέκτη τους!!! Μου δίνουν και τη δική τους μονάδα μαζί, κάτι το οποίο μου είναι άχρηστο και πιάνει χώρο στο αυτοκίνητο!!! Θέλω λοιπόν το πρόγραμμα/χάρτες και τον δέκτη!!! Ξέρει κανείς καμια εταιρεία που να το κάνει αυτό στην Ελλάδα??????
__________________
www.extra-eisodima.gr

Z4 3.0i SMG
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΚΑΝΤΕ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ monkey OFF TOPIC 5 03-02-12 22:07
f/l ποτε αρχισε να κυκλοφορει στην Ελλαδα? michael_s TOYOTA COROLLA E 12 2 04-07-08 05:51
Αυτοκινητο με ξενη πινακιδα στην Ελλαδα corolla1975 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 14 09-06-08 21:59
Ελευθερα τα DIESEL στην Ελλαδα. endurasKE-30 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 15 02-04-08 23:21
Web Links Για E-shops Που Φερνουν Στην Ελλαδα TROMPETAKIAS TOYOTA COROLLA 111(G6) 0 11-03-06 21:59



Page generated in 0,17200804 seconds (82,30% PHP - 17,70% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:19.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)